• Nowy

Sztandarowe lekkie koło szosowe z włókna węglowego marki Bontrager, o głębokości profilu 51 mm, zaprojektowane dla najwyższych wartości prędkości, stabilności i pewności działania w każdych warunkach.

Bądź sobą, tylko szybciej.

Ultralekkie koła Aeolus RSL 51 to idealny element, który zwiększy Twoją prędkość. Zaprojektowane w oparciu o zupełnie nowy proces trójwymiarowego modelowania nowe koła Aeolus RSL pozwalają na znaczne zwiększenie prędkości bez kompromisów w kwestii stabilności. Zbudowane z najlżejszego włókna węglowego OCLV poziomu RSL z użyciem nowego profilu obręczy o wysokości 51 mm zapewniającemu najwyższą prędkość i największą wszechstronność we wszystkich warunkach. Obręcze przystosowane do zastosowania bezdętkowego ze zwiększoną szerokością wewnętrzną 23 mm zapewniającą zmniejszone opory toczenia zwiększają dodatkowo zysk prędkości, podczas gdy ultralekkie piasty wykorzystujące elementy wewnętrzne DT Swiss 240s oraz 36-zapadkowy bębenek piasty Ratchet EXP zapewniają płynną jazdę. Wszystkie koła z włókna węglowego Bontrager są objęte dożywotnią gwarancją dla pierwotnego nabywcy oraz dodatkową ochroną w ramach programu Carbon Care. Jeżeli uszkodzisz konstrukcję kół w przeciągu dwóch pierwszych lat od zakupu – wymienimy je. To takie proste.

Najszybsze koła w naszej historii

Koła Aeolus RSL to nowy wymiar prędkości. Zastosowanie modeli 3D w iteracyjnym procesie konstrukcyjnym pozwoliło nam dokładniej odwzorować każdy gram oporów, w każdym kierunku, w każdej płaszczyźnie i we wszystkich dziedzinach układu koła i opony. Nie poprzestaliśmy jednak na tym. Przeprowadziliśmy również optymalizację pod kątem oporów toczenia i wybraliśmy większą szerokość obręczy 23 mm, która toczy się szybciej.

Szczegóły produktu

  • Włókno węglowe OCLV RSL jest materiałem lżejszym i bardziej wytrzymałym, co pozwala wytwarzać szybsze i bardziej stabilne profile obręczy.
  • Obręcz o głębokości 51 mm zaprojektowana w technice modelowania 3D jest modelem oferującym największą szybkość i stabilność spośród dostępnych rozwiązań.
  • Wewnętrzna szerokość wynosząca 23 mm w sprawdzony sposób zapewnia płynniejszą jazdę z mniejszymi oporami, zapewniając większą prędkość koła i systemu opony.
  • Obręcze gotowe do zastosowania bezdętkowego (TLR) z taśmami do obręczy TLR Bontrager oraz taśmami TLR
  • Obręcz z włókna węglowego OCLV o głębokości 51 mm (szerokość zewnętrzna 31 mm), szprychy DT Aerolite 24/24 i nyple DT ProLock
  • Ultralekkie elementy wewnętrzne piast DT Swiss 240s z 36-zębowym mechanizmem zapadkowym i 11-rzędowym bębenkiem piasty. Bębenki 12-rzędowe sprzedawane osobno
  • Piasty pod tarcze Centerlock z osią przelotową 12 mm z przodu i z tyłu, dostępny zestaw zamienny dla osi QR i 15 mm
  • W zestawie taśma do obręczy TLR, wentyl TLR i tradycyjna taśma do obręczy

Specyfikacja techniczna:

MarkaBontrager
Indeks5254755
ean13601842616017
Ładowanie...