Grupa MTB Sram GX Eagle Dub Boost Lunar 175 mm

Sram GX Eagle

To Twój partner we wszystkich przejażdżkach, przez cały dzień. Długie dni, szybkie przejażdżki i wszystko pomiędzy, GX Eagle to ekosystem w najlepszym wydaniu. Dzięki zakresowi 520%, zupełnie nowym kolorom i bezproblemowej kompatybilności z resztą ekosystemu, GX Eagle jest po to, aby zmaksymalizować potencjał Twojej jazdy.

Nowa kaseta

GX Eagle z 10-52 zębami powstał dla rowerzystów, którzy stawiają na całodzienną funkcjonalność ponad wszystko inne. Dzięki rozszerzonemu, 520-procentowemu zakresowi przełożeń, który daje rowerzystom większą zdolność do kręcenia i regeneracji na najcięższych podjazdach, oraz otwartej konstrukcji, która pomaga w usuwaniu błota, zapewniając rowerzystom doskonałą zmianę przełożeń i dłuższą żywotność komponentów.

Korba Sram GX

GX Eagle jest domem dla najlepszej aluminiowej korby, jaką produkujemy. Posiada naszą tarczę X-SYNC o profilu 2 zębów, zapewniającą pełną kontrolę nad łańcuchem, oraz technologię DUB, która zapewnia jednolite podejście do montażu, lepsze uszczelnienie oraz kompatybilność w przód i wstecz.

Przerzutka Sram GX Eagle

Zawodnicy chcą, aby przerzutka wykonywała swoje zadanie, zmieniając biegi na polecenie, niezależnie od tego, czy jest pod obciążeniem podczas wspinaczki, czy na mecie etapu. Przerzutka GX Eagle™ radzi sobie z tym dzięki zaktualizowanej architekturze koszyka, która usprawnia zarządzanie łańcuchem. Dopracowany do pracy z nowymi kasetami 10-52t, jest również wstecznie kompatybilny z wersjami 10-50t. Dać jeźdźcom wybór, bo tak powinno być. Wykończony nową główną kolorystyką GX Eagle ™ - aby uzupełnić każdą kolorystykę kaset i łańcuchów, których chce rowerzysta od Eagle ™ Colorsystem.

Zestaw zawiera:

  • korba GX Eagle DUB 32T 1x12rz 175mm Lunar
  • kaseta XG-1275 GX Eagle 10-52t 12rz (bębenek Sram XD)
  • łańcuch GX Eagle 12rz 126ogniw
  • przerzutka tylna GX Eagle 1x12rz Lunar
  • manetka tył GX Eagle 12rz prawa Lunar

Numer katalogowy: 00.7918.095.001

Specyfikacja techniczna:

Markasram
Indeks36793
Ładowanie...